İS
Soru Sahibi
4 Ekim 2018 02:02

Kasıkta sislik

Hocam merhaba benim patoloji sonucun soyle kronik lenfadanit lenfoid hiperplazi yazıyor bu ne demek hocam cevaplarsanız sevinirim kolay gelsin

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Başak Karasu
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi , Tıbbi Patoloji

Merhaba Altta yatan eneksiyon mevcuttur. Günlerdir veya haftalardır devam eden enfeksiyon sebebiyle oluşur. Tetkiki isteyen doktorunuz muhtemel enfeksiyonlar ya da teşhis edilebiliyorsa sizde uzun süredir var olan enfeksiyonunuz hakkında bilgi verecektir. Geçmiş olsun.

4 Ekim 2018 13:40