DT
Soru Sahibi
7 Ağustos 2017 11:03

Kaşık fıtığı ameliyatı sonrası agri

Merhaba hocam, yaklaşık 1 hafta önce acik kasık fıtığı ameliyatı oldum. Dikiş yerlerinde bir ağrım yok ama penis bölgemde his kaybı, hassasiyet ve agri var . Penis bölgemdeki kıllara dokunmak bile agri yapıyor. Ayakta 5-10 dakika durunca agri başlıyor. Yanma batma gibi rahatsız edici bir agri bazen gelip gelip gidiyor.  Yatınca agri gidiyor ama bir müddet sonra yatış vaziyetinde de agri olmaya başlıyor sürekli yatış pozisyonumu değiştirmek zorunda kalıyorum. Bu normal midir acaba tesekkur edrim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Atilla Kaya
Genel Cerrahi , Proktoloji

Alışıldık bir durum değil ama süre çok kısa olduğu için önemli olmasa gerek. Yine de kontrole gitmekte yarar var.

9 Ağustos 2017 13:00