AE
Soru Sahibi
16 Aralık 2015 16:43

karında beze

hocam merhaba. karnımın sol tarafında bezelye büyüklüğünde bir beze mevcut kilolu olduğumdan gözle görülmüyor ancak parmağımla dokunduğumda hissediyorum. ne olabilir ne yapmalıyım iyi çalışmalar.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Bülent Menteş
Genel Cerrahi , Proktoloji

Yağ bezeleri yapısal olarak bazı kişilerde daha sık oluşuyor ve genellikle yaşla birlikte sayı ve boyut olarak artabiliyorlar. Görünür yerlerde olması, büyüme eğilimi göstermesi, eklem yerlerinde olması, ağrı oluşturması ya da iltihaplanmaları durumunda çıkarılmaları gerekiyor. Bu özelliklerin olmadığı küçük yağ bezelerinin çıkarılması gereksiz. Sevgiler, Prof. Dr. B. Bülent Menteş (*** *** ** (*** *** ** (*** *** ** (sekreter mobil tel)

17 Aralık 2015 16:43