bt
Soru Sahibi
15 Eylül 2014 21:30

karın zarı na sıçaramış kanser periton

bir yakınım dokuz senedir rahim kanseri ameliyat ile ve 91 kemoterapi görmüştür şu an rahimden karın zarına sıçaramıştır ailede teyzesi ve anneannesi aynı hastalıktan ölmüştür istanbulda müdahele edilmiştir karın zarına ozon iel yıkama şeklinde fakat ilaca vücut kabul etmemiştir evresi nedir yaşama ömrü nedir ozon ile yıkama bir aşama sağlarmı saygılar

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dilek Erdem
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Merhaba; hastamızın evresi tedavi sonrası yeniden ortaya çıktığı için nükstür; ozon tedavisi sık kullanılan bir tedavi olmayıp onkoloji hekimlerinin uyguladığı bir tedavi değildir. Hastayı görüp değerlendirmek gerekli. Saygılarımla..

16 Eylül 2014 16:57