YM
Soru Sahibi
11 Haziran 2014 13:57

karaciger

doktor bey benim sorum 4 yasında ikizlerim var birinde koledok kisti süphesi var ultrason ve kan tahlilleriyle takip edilecek tek yumurta ikizi oldukları için digerinede tüm batın ultrasonu istendi bi şikayeti belirti olmamasına karsın baktırdık safrakesesi organlar normal ancak karacigeri longitudinal aksta en uzun capı 95 mm normalin üst sınırında cıktı 14 kilo ve 98 cm boyu diger ikizinden bi kilo zayıf ve 2 cm kısa sizce kan tahlili yapılmalı mı bunun için bi gastroenteroloji doktoruna götürmelimiyim tesekkürler..

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Tufan Kutlu
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme

Koledok kistine hangi doktor bakıyorsa bu durumunuzu onunla tartışmanız iyi olur (muayene gerektiği için!)

15 Haziran 2014 22:08