db
Soru Sahibi
24 Şubat 2016 22:39

karaciğer yağlanması

merhaba hocam ben 21 yaşında üniversite öğrencisiyim vücut geliştirmeye başladım başlamadan önce kan aldırdım ve değerlerimi görmek istedim normal aralıkların dışında olan 2 değer ortaya çıktı biri ALT 0-40 olması gerekirken 59 bir de billirubin 0-1 arası olması gerekirken 1.38 çıktı sorum şu öğrenci olduğum için bazen yeterli protein alamadığımı düşündüğüm için protein tozu abartmamak kaydıyla kullanmak istiyorum bu değerler protein tozu kullanmama engel mi ? bir de günde 2-3 yumurta yemenin karaciğere bir zararı olur mu ? teşekkürler...

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Osman İlhan
Dahiliye - İç Hastalıkları , Hematoloji

Yakın takip ile bir sorun oldugunu sanmıyorum. Prof.Dr.Osman İlhan www.eniyihekim.com

3 Mart 2016 08:42