AA
Soru Sahibi
25 Ağustos 2016 04:58

Karaciğer sirozu

Eşimin Meld değeri 11, tüm tahlil sonuçları şu anda normal sınırlarda. Karaciğer nakli gerekiyor ancak bu evrede nakil hemen yapılmalı mı hastalığın seyrine göre beklenebilir mi? Nakil başarı oranı nedir

1 cevap
Cevaplar (1)

Hastanızın her türlü tetkikine ve klinik durumuna bakmadan bir şey söylemek mümkün değil. Hastanızı karaciğer nakli yapılan bir merkeze götürün ve değerlendirsinler. Genel bilgilere www.gulumaltaca.com web sitemden ulaşabilirsiniz.

25 Ağustos 2016 11:04