KN
Soru Sahibi
2 Nisan 2018 17:21

karaciğer kanseri

hocam kayın babam balcalıda tedavi görüyordu net bilgilendirme yapılmadı ğı için istanbulda tedaviye devam etme kararı aldı. orada tahliller ve diğer sonuçlar incelendikten sonra 4. evre karaciğer kanseri dediler. umur yok diye konuş tular bu evrede ki hastaya yapıla bilicek bir müdahale var mıdır. teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Erdinç Nayır
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Merhaba geçmiş olsun. Evre 4 karaciğer kanserinde verdiğimiz, hastanın yaşamına katkı sağlayan tedaviler mevcuttur. Adana'da şehir hastanesinde görev yapmaktayım. Hastanızı görebilirsem hangi tedaviye ihtiyacı olduğunu size anlatabilirim.

2 Nisan 2018 23:00