ks
Soru Sahibi
7 Eylül 2014 15:43

Kansızlık

Meraba Kadri bey. Ben 21 yasındayım 6 senedir kansızlığım var. Demir ilaçlarını kesinlikle içemiyorum midem yanıyor, bulanıyor bunun uzerine mideme endoskopi yapıldı gastrit reflu ve ufak bir cep çıktı. En son çare olarak iğne olmayı kabul ettim. Ancak bu demir iğneside alerji yaptı boğazımda ödem oluştu acile gittim. Hergun et yiyorum dikkat ediyorum ancak bir turlu kan değerlerim yükselmiyor. Geçen hafta olcumlerimde ferritin değerim 1 çıktı. Başka bir doktorda kolonoskopi yapalım dedi ve bağırsaklarımda da bir problem olmadığı ortaya çıktı. Ne yapmam gerekiyor ? Hiç bi türlü yükseltemiyorum kan değerlerimi

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Kadri Yamaç
Dahiliye - İç Hastalıkları , Hematoloji

Merhaba, Pek çok demir eksikliği olan hastada buna benzer sorunlar yaşanabiliyor. Bir çözüm yolu yaratılır. sizi göreyim. Geçmiş olsun.

9 Eylül 2014 11:30