ef
Soru Sahibi
18 Kasım 2015 20:06

kanda enfeksiyon

Iyi gunler hocam eklemlerimdeki hafif ve orta şiddetli agrilar icin dr gittim butun tahliller yapildi biyokimya sonuclarinin ve sedim sonuclarinin normal ciktigini hemogram sonucunda ise wbc 17,42 lym17,44 mon 2,60 neu 79,44 neu#13,838 oldugunu ve bogaz enfeksiyon oldugunu soyledi antibiyotik ve surgam300 diye bir ilac verildi kullandimm fakat bacaklarimdaki agri gecmedigi icin tekrar gittim bogazimdaki enfeksiyon gecmemis oldugu soylendi bu sefer alfasilin 1 g adı ilaci verdi kullandim bacagimda agri batma ve yanms hissi hic gecmedi bogaz enfeksiyonu 3 hafta boyunca bacak agrisine sebep olabilir mi şimdiden tesekkur ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Ali Osman Gürol
Dahiliye - İç Hastalıkları , İmmünoloji

Mümkündür, ama ayırıcı tanıların da göz önüne alınmış olması gerekir. Meslektaşlarımın bu özelliği atlamış olacaklarını sanmıyorum.. geçmiş olsun..

21 Aralık 2015 22:53