UV
Soru Sahibi
19 Mart 2012 09:15

kanama

merhaba doktor bey yaklaşık bir yıl önce rahim duvarında kalınlaşmadan dolayı aşırı bir kanama geçirdim Metin İNGEÇ Bey kontrolünde kullandığım ilaçlarla 2 ay sonra kanamam durdu.Ve adet günlerinm düzenli olarak bu güne kadar devam etti ancak bu adet dönemimde 9 gün geçikti (bir senedir korunmuyoruz çocuk olsun diye bir kez metin bey aşılama yaptı yaşım 43 olduğu için tüp bebek daha iyi olur dedi ama ben aşılama istedim başarısız oldu 10 yaşındada normal yollardan olan bir kızım var) ben de hamilayim diye sevindimn ama 10. gün hafif damla şeklinde kamam başladı 3 gün sonra çok şiddetlendi şimdi 13. gün ve aşırı bir kanamam var hatta parçalar geliyor ne yapmalıyım artık inanın o masaya çıkmak istemiyorum çok korkuyorum yardımcı olrsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Sedat Kadanalı
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Sizi takip edn doktorun dediğini yapmanızı öneririm, adetin 3. günü FSH ve AMH (antimüllerian hormon) hormonların sonuçları çocuk yapma şansınız var mı diye yol gösterebilir.

19 Mart 2012 21:26