BO
Soru Sahibi
8 Aralık 2013 20:19

kalp teklemesi

Merhaba hocam yasım 27...bugune kadar kalple alakalı bir sıkıntım olmadı..Fakat son 1 yıldır nadir olarak yani ayda 1-2 kez olmak uzere geceleri kalbimde sıkıntı goruyorum...uykulu olurken kalbimin atmasının bayagı azaldıgını hissediyorum.o an uykulumuyum degilmiyim tamda anlayamıyorum.öluyorum sanırım diye dusunuyorum...1-2 dakika kendimi zorluyorum...sonra uyanıyorum..kalbimde hafif bir ağrı oluyor...cogu zaman sabah böyle bir olay yasadıgımı unutuyorum bile.... sıkıntım ne olabilir..doktora gorunmemde yarar varmıdır...kardiyolojiyemi yok kalp damaramı gorunmeliyim...tesekkurler iyi calısmalar

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, 24 saatlik ritim Holter taktırarak, yakınmaltınızın gerçeğe yansıması olup olmadığını ve sorun olup olmadığını anlamk mümkün olur. İyi günler

9 Aralık 2013 14:37