ca
Soru Sahibi
24 Ocak 2015 20:37

kalp sıkıntısı

merb mehmet bey sımdıden verıcegınız cvp ıcın tşk edıyrm erdal bey ben 35 yasında 120 kıloda bırıyım kucukken kalp romatızması gecırmıs bırıyım benım ıkı sorum olcak ılkı tabıkıde aslında bunun cvbı bellı ama sızınde görusunuz degerlı ılk sorum gecelerı kalbımın ustune yattgımda herzman degıl mesela ayda 7-8 kere bazen 10-12 kere ustune yattgım zaman anı baskıyla yataktan fırlıyrm tabıkıde tehlıkelı bırsey kılolu olmamdan dolayı sanırm bu bununle ılgılı görusunuzu rıca edıcektım asıl sorum ıkı gunudr olan bırsey dun ogleye dogru kucuk kucuk kalbımde sıkısma gıbı bırseyler vardı yanı kucuk ıgnelemeler gıbı asılı aksam yatamuyrm uzanıyrm sankı kabırgamla kabıme baskı oluyr hemen kalkıyr ama otuturken yururken normalde hıcbırsekılde agzı sızı nefeste veya baska bır yerımde sıkıntım yok gayet dogal saglıklı sekldeyım bugunde bırazda ola oyle yanı yururken oturuken yanı kısace hıcbır sekılde kalbımde bır sıkıntı yok ama yataga uzandgımda baskı seklınd esıkıma gıbı bırsey oluyr dun gece bıle korkarak zor yattım uyudum belkı ama hep sırt ustu yattım yan asla dönemedım acaba nedır sorun tabıkıde eko cektrmem gerekıyr ama bazı uzman göruslerınde buyuk sorun yok ya soguk almısndr gıbı vs cvplar aldım sızın dusuncenızı alabılrıym tekrar tsk ederım

1 cevap
Cevaplar (1)

Geç olduğu için sorunuzun cevabını muhtemelen başka bir kardiyologtan almışsınızdır. Ama anlattığınız şikayetler kalp ile ilgili değil. Gönlünüz rahat olsun

22 Ağustos 2015 11:59