TZ
Soru Sahibi
4 Haziran 2017 22:36

Kalkul ve kalsifik odaklar

Hocam, akciğer bt cektirdim raporda bobregim ile ilgili bu bilgiler yaziyor. Aciklamasi nedir nasil tedavi edilir bilgi verir misinz. Sol böbrk orta bolumde 2 adet milimetrk kalkül izlnmktedir. Sag adrenal glanda kalsifik odaklar mecvt. Belirgin noduler lezyon ayirt edilemmstr. Gereklilik halinde mr istenmstr. Şimdiden tesekkür edrm hocam.

2 cevap
Cevaplar (2)

Sol böbrekte ufak bir taş, sağ böbreküstü bezinde kireçlenme var. Bol su için ve bir dahiliye uzmanına muayene olun

5 Haziran 2017 13:10
TZ
Soru Sahibi

Cok sağolun hocam.

5 Haziran 2017 15:48

5 Haziran 2017 16:05