YT
Soru Sahibi
22 Mart 2017 20:15

Kalça Protezi

Merhaba Deniz Bey, Kalça protezinde malzeme seçimi nasıl yapılmalıdır? Siz hangi malzemeyi öneriyorsunuz? Malzemeye bağlı ne gibi problemler ortaya çıkıyor? Ameliyat sonrası nasıl sorunlar ortaya çıkıyor? Teşekkür ederim yardımınız için.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Deniz Algün
Ortopedi ve Travmatoloji

Merhabalar, Protez seçimi hastanın yaşı, kilosu ve durumuna göre yapılır. Herkese aynı protez önerilemez. Sağlıkla kalın, Op.Dr. Deniz Algün Diz-Omuz- Kalça Hastalıkları Spor yaralanmaları Uzmanı

27 Mart 2017 15:45