ÇS
Soru Sahibi
4 Aralık 2017 19:12

Kalça çıkığı ultrasonu

Merhaba bebeğimin 1.ay da çekilen kalça ultrasonunda alfa sağ kalça 55 sol kalça 57 beta sağ kalça 65 sol kalça 58 sonuç :bilateral TİP 2a sonografik bulguları mevcuttur denilmis degerlendirirseniz sevinirim Teşekkürler

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. İhsan Önder Albayrak
Ortopedi ve Travmatoloji

Bebeğiniz 3 aylık olana kadar çift ara bezi kullanın ve 3 aylıkken bir ortopedist arkadaşımıza başvurun. Normal çekilecek bir grafi ve muayene ile kesin teşhisi koyacak ve ne yapılacağını size söyleyecektir... Geçmiş olsun...

6 Aralık 2017 09:19
ÇS
Soru Sahibi

Çok teşekkür ederim ilginize hocam iyi çalışmalar

6 Aralık 2017 22:47
Op. Dr. İhsan Önder Albayrak
Ortopedi ve Travmatoloji

Teşekkür ederim...

9 Aralık 2017 00:20