ym
Soru Sahibi
16 Kasım 2016 09:48

kalb rahatsızlığı

öcelikle iyi günler iyi çalışmalar hocam. ben panik atak hastasıyım 7 yıldır. amma sen bir senedir bazen kalbim birden yani normal atarken birde *** *** ** buluyor bir anda sanki kalbim yerinden fırlayacak gibi oluyor bir anda oluyor çok iyiyken bir anda yıkılır gibi oluyorum göğüs kafesim yerinden çıkacak gibi oluyor ay birkez kesin oluyor.birde yorulacak bir iş yapınca oluyor.sol kolum uyuşur gibi oluyor öveliyorum.birde çok esniyorum normale dönmeye başlayınca.hocam iki çocuğum var ellerinizden öperler.psikolojim maf oldu 2 3 aydır çocuklarıma belli etmemeye çalışıyorum ama çok korkuyorum çarpındıdan dolayı doktora gidemiyorum.iş yerim taşındı çalışmıyorum şuan hani stres moral bozukluğumda yok uyuyamıyorum bazen.bazende gece uykuda uyanıp uyumaya çalışıyorum korkudan uyuyamıyorum.hocam yardımcı olursanız sevinirim.iyi çalışmalar....

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Serdar Akgün
Kalp Damar Cerrahisi

Bu konuda tecrübelisin Öncelikli olaralpsikolojik destek ve tedavi şarkı konuyuçocukşaron için çözmelisin Tek başına kalp diyemem Tinere önce psikiyatri sonra kardiyoloji

16 Kasım 2016 14:42
ym
Soru Sahibi

Hocam teşekkürler soruma cevab verdiğiniz için hiç umudum yoktu cevap vermez dedim.birde önce psikoloji demişsiniz ya çok rahatlattınız beni.dokturun söylediklerine çok önem veriyorum çok şükür dedim.ben kardiyolojiden randevu aldım birde orası psikoloji dese yeter hocam. Hocam guatr diye bir hastalık okudum onla bir alakası olabilirmi kalbe vuruyormuş.hocam birde bende eklem romatizmasida var alakası olabilirmi.tam bu göğüs kafesimin ortası ağrıyor çarpıntı oldukdan sonra. Hocam çok yazdım biraz yüzsüzlük ettim amma kusura bakmayın hakkınızı helal edin.

21 Kasım 2016 10:06
Prof. Dr. Serdar Akgün
Kalp Damar Cerrahisi

Sıkıntı yok. Dediklerimi yap.

21 Kasım 2016 17:21