AD
Soru Sahibi
12 Nisan 2017 18:16

Kahverengi lekeler

İyi günler Yüzümde alın ve yanaklarımda kahverengi lekeler var ev de kendi çapımda baş etmeye çalıştım ama bi faydası olmadı.elma sirkesi, bepanthen bepanthol madecassol karışımı kullandım bunlarında bi etkisi olmadı. İnternet de gördüm acnelse expigment locoid kremlerin etkili olduğu söyleniyor sizden ricam ne yapmalıyım, sizin öneriniz ne olur yardımcı olursanız sevinirim mümkünse bi ilaç, krem tavsiyesi istiyorum. TEŞEKKÜRLER

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Bu durumda sizi görmeden bir tanı koymam ve tedavi önermem mümkün değil. Doğru bir tedavi için sizi takip etmemiz gerekir.. Önerim bir dermatoloğa muayene olmanız olacaktır. Sağlıklı, güzel günler diliyorum

13 Nisan 2017 12:21