AA
Soru Sahibi
23 Temmuz 2016 00:02

Kahverengi akıntı

Hocam merhabalar, Eşim ile ilişkilerimizde kondom ile korunuyoruz. Bugün ilişkimiz sırasında ve sonrasında kahverengi lekelenmeler ve akıntı gördük. Son adeti ayın 15'inde başlayıp 19'unda tamamlanmıştı. Adet döneminden beri ilk defa birlikte olduk ve böyle bir durum ile karşılaştık. Anormal bir durum olabilir mi yoksa adet döneminden kalan akıntılar olabilir mi? Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Sevim Turhan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Büyük ihtimalle adet dönemi kalintilaridir ama devam ederse kontrole gidin, yara olabilir iyi günler dilerim

23 Temmuz 2016 10:33