KA
Soru Sahibi
14 Şubat 2014 02:19

Kaburgada acıma

Merhaba hocam, sorunum sağ arka kaburgamda yaklaşık 10 gündür bir acı olması.ağrım yok ama elle bastırıldıgı zaman veya üzerine yatınca rahatsızlık veriyor.bu sıralar ağır bir grip atlattım sert öksürüklü.zaten öksürürken kasıldığını ve acıdığını hissediyorum.sizce önemli birşey olabilirmi? Teşşekkür ederim şimdiden

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Bülent Menteş
Genel Cerrahi , Proktoloji

Yurtdışında olduğum için size yanıt veremedim ve zaman geçti. Sorun devam ediyorsa lütfen tekrar soru mesajı gönderir misiniz? BM

28 Şubat 2014 15:24