GA
Soru Sahibi
7 Eylül 2016 18:15

Jinekomasti+sekonder sex karakterlerinde gerilik

Hocam jinekomasti ve sekonder sex karakterlerinde gerilik var.Sakal ve göğüs bölgesinde kıl yok.Aralıklarla yapılan tiroid ve diğer tüm hormon testleri normal(son 2-3 yılda 5-6kez balcalida test yapıldı)Sadece prolaktin seviyeleri 18-20 hafif yüksek hipofiz mr normal. Balcalida hocalar dahil kimse sonuca ulaşamadı.Eğer siz yardımcı olabilirseniz bir gencin hayatını değiştirebilirsiniz.Lütfen geri dönüş bekliyorum sizden.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Ayşe Nur İzol Torun
Dahiliye - İç Hastalıkları , Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları

Sizi muayene etmeden ve gikayenizi almadan bir yorum yapmam mümkün değil. Geçmiş olsun.

19 Eylül 2016 15:07