db
Soru Sahibi
10 Ağustos 2014 16:41

jilet izleri

merhaba hocam ben avrupada yasayan bir türk vatandasiyim .32 yasindayim bundan 16 yil önce tek kolumda bes alti jilet izi ve bacagimda bes alti jilet izi en genis olani 1 cm ye yakin .ben bunlari yok etmek istiyorum.lazer yada baska bir yönteminiz varsa türkiyeye gelicegim ama en fazla iki hafta izin alabilirim yani iki hafta tedavi olabilirim . hocam bana sadece tamini fiyat ücretiniz ne kadar olur ve ne zaman termin yapabilirim ayrica egeliyim geldigim zaman orada ikamet ettigim icin hergün gidip gelebilirim tedaviyie saygilarla bertan

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Atay Atabey
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Jilet izleri tamamen yok edilemez Ancak zımparalama ile azaltılabilir. Bu ameliyat kış aylarında yapılıyor. Yaklaşık olarak %50-60 faydalı oluyor. Burada 1 hafta kalmanız yeterli olur.Tahmini maliyeti 2000 TL civarındadır (Alan büyüklüğüne göre) Selamlarımla

15 Ağustos 2014 18:24