yk
Soru Sahibi
26 Kasım 2015 23:18

İyi akşamlar hocam

Bilateral submandibuler doğaldır.yer kaplayan kitle lezyon izlenmemiştir.patolojik görünümde lenf nodu izlenmemiştir.en büyükleri sağ submandibuler köşede 20*7 mm sol submandibuler köşede 18*6 mm bpyutlarında bir kaç adet oval konturlu ekejon hilus formasyonları gösteren reaktif görünümde lenf nodları izlenmiştir..bu durumda ne yapmalı hocam burdaki hocamız bunlar normal herkeste var dedi

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Özgür Kılıçkesmez
Radyoloji , Girişimsel Radyoloji

Merhaba Kürşat Bey, Meslektaşlarıma katılıyorum. Bunlar normal bulgular. İyi günler

27 Kasım 2015 06:56
yk
Soru Sahibi

Hocam iyi akşamlar Hocam iki aydır aynı boyuttlar 20*7 18*6 diye bir rapor çıktı iki ay sonunda artık ne yapmam lazım pskolojim bozuldu hocam

11 Aralık 2015 01:54
Prof. Dr. Özgür Kılıçkesmez
Radyoloji , Girişimsel Radyoloji

Kürşat Bey 2-3 ay sonra bir daha baktırın aynı ise (yani büyümemişse) unutun, ki ya aynı kalacak ya hafif küçülecektir.

11 Aralık 2015 05:39