dy
Soru Sahibi
20 Ocak 2016 10:54

istem dışı idrar kaçırma hk

1 hafta içinde iki defa haberim olmadan 1 kova dolusu gibi idrarımı yaptım. Uyumuyordum evde misafirlerim vardı mutfak ta hazırlık yaparken haberim olmadan idrarımı yaptım. Doktor bey ne yapmalıyım Neden olur? 41 yaşındayım 18 ve 10 yaşında çocuklarım var ilk çocuğum normal doğum ikinci çocuğum sezaryen Apantisten 4 yıl önce ve boyun fıtığından 2 yıl oldu ameliyat oldum .Herhangi başka rahatsızlığım yok

1 cevap
Cevaplar (1)

Muayene olmanız ve bazı tetkiklerin yapılması gerekir. Bir üroloji uzmanına muayene olmanızı öneririm.

20 Ocak 2016 15:21