tm
Soru Sahibi
12 Mart 2018 11:47

İsteksizlik

Libido azalması his kaybı İyi günler hocam Uzun süreli bir epidimimit tedavisi geçirdim yaklaşık üç ay bundan sonra cinsel isteksizlik oluştu bende .Ereksiyonda boşalmada bir sıkıntım Yok ama libido seviyem eskisi gibi değil ciddi bir azalma var belirgin his ve zevk kaybı var bu beni endişelendiriyor .Geçirdiğim hastalığın bir etkisi olabilirmi ya da sebebi nedir .Nasıl bir yol izlemeliyim.Bir yanlışım olduysa affola.İyi günler dilerim

1 cevap
Cevaplar (1)

Olabilir, uroloji muayenesi, tetsis ultrasonu, hormon testleri yapilir

19 Mart 2018 16:06