30 Haziran 2015 12:33

ishal ve kusma

2 yaşındaki yeğenimde 2 aydır devam eden yeşil su şeklinde ishal, aralıklı olarak kusma ve iştahsızlık var yapılan tetkiklerde temiz çıkıyor ama ishali devam ediyor ne yapabiliriz bizi yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler..... Şükriye Avcu *** *** ** 02

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Tufan Kutlu
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme

Çocuğun benim gibi çocuk gastroenteroloji uzmanı tarafından olan bir arkadaşımız tarafından görülüp tetkik edilmesi gerekir

1 Temmuz 2015 08:59
Soru Sahibi

Tufan bey merhaba Çocuğu Çapa tıp fak. Çocuk gastrolojisi Bölümü'ne götürdük oradaki kan değerleri ve kaka tetkikleri yapıldı temiz çıktı Köyde yaşıyorlar sorun Yediği ve içtiği besinlerden Kaynaklı olabilir mi?(süt ürünleri gibi) Doktoru bağırsaktaki mikrobu tam olarak atamadığını söyledi Öncesinde mootilium ve gavisgon poşet kullandık en son gittiklerinde Kullandıkları ilaçları kesmiş bactrim adında başka bir ilaç vermiş

1 Temmuz 2015 20:05
Prof. Dr. Tufan Kutlu
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme

Bunları gören doktorlara sormanız gerekiyor artık

1 Temmuz 2015 21:53