KC
Soru Sahibi
24 Eylül 2015 15:28

intihaplı bağırsak sendromu

Merhaba sayın hocam ben iltihaplı bağırsak sendromu olan bir hastayım.Bu aralar yine çok fazla karın ağrım ve ishalim var örneğin küçük bir çikolata bile yesem karın ağrısı yapıyor ve çok rahatsız oluyorum bu durumdan.Ne yapmam gerekiyor.Bu konuda beni bilgilendirirseniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Osman İlhan
Dahiliye - İç Hastalıkları , Hematoloji

Crohn hastalıgı tanısını GASTROENTEROLOJİ uzmanı koyarsa,AFEREZ yapabiliriz. Prof.Dr.Osman İlhan www.osmanilhan.com www.eniyihekim.com/hematoloji

24 Eylül 2015 22:51