öi
Soru Sahibi
14 Mart 2017 11:26

İlaç yan etkisi

Gripal enfeksiyondan dolayı Anthix 10 mm kullandım. bel ve kalçam da ağrı oldu. ilaç prespektüsün de bel ağrısı olursa doktorunuzu bildirin yazıyor. bu ağrının sebebi bu ilaç mı dır yoksa başka bir sebep vardır

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Fuat Büyüklü
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Bu ilacın bel ağrısı yapması çook naidrdir. Hiçbir hastamda olmadı. Ben öncelikle bir fizik tedavi uzmanına görünmenizi öneriirm.

15 Haziran 2017 11:48