AS
Soru Sahibi
24 Mart 2018 01:55

Ikiz erkek

Merhabalar 3,5 yasinda erkek ikizlerim var. Birine ismini sordugumuzda yada ozellikle yabanci kisiler sordugunda ikizinin ismini soyluyor. Zaman zaman icine kapanip bizimle hic iletisime gecmiyor. Anlik anlamsiz kosmalari kendine hedef koyup bir oraya bir buraya kosuyor. Ilgilendigi biseyden kosunup dikkatini dagitip bitirmesini sagliyoruz. Bu gibi seylerimiz var nasil yardimci olabilirsiniz.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Adil Zorlu
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Merhaba Anlattığınız belirtiler yakından gözlenmeyi ve tanımlanmayı gerektiren sorunlar. İletişim sorunları basit küçük sorunların belirtisi olabilirken daha ciddi sorunlarında habercisi olabiliyor. Bu noktada mutlaka çocuk görüldükten sonra bir yol çizilebilir. şu ana kadar yardım almadıysanız mutlaka ve en kısa zamanda bir uzmana başvurmanızı öneririm. Erken dönemde en küçük destek ve müdahale çok iyi sonuçlar vererebiliyor. Sağlıklı günler dilerim

24 Mart 2018 05:50