CE
Soru Sahibi
14 Aralık 2015 12:47

İğnesiz kanal tedavi

Merhaba. 5 dakikada İgnesiz kanal tedavisi mümkün mü. Ben hamileyim ve cok şiddetli diş ağrısı çekiyorum. Ozel bir dis hastanesinde doktor igne yapmadan ama acısız makinayla 5 dkda kanal tedavisi yapabilecegini soyluyor. Hic acı olmayacağını soyluyor. Bu mümkün mü

2 cevap
Cevaplar (2)

İğnesiz yani uyuşturmadan kanal tedavisi yapmak genelde zordur. Kanal tedavisini 5 dk ya sığdırmak da epey iddialı bir söylem olmuş. Hekiminize yöntemini sorabilirsiniz.

16 Aralık 2015 22:49
CE
Soru Sahibi

Elle yapmadigini bi makinasi olduğunu söyledi daha fazla bilgi vermiyor. Biraz tuhaf geldi bize de kandırılıyor muyuz acaba diye sormak istedim

17 Aralık 2015 07:54

Çok ince uçlu iğneler mevcut hatta mekanik veya dijital kontrollü olanları da var. Sadece dişi uyuşturarak tedavi ediliyoruz, dudak dil gibi diğer bölgeler uyuşmuyor. İğne fobisini büyük oranda kaldırıyor.

18 Aralık 2015 10:12