13 Ağustos 2015 10:06

igne sonrası

Meraba hocam babam yaklaşık bi hafta önce kalçadan iğne vurdu ve aniden uyuşma meydana geldi üstüne basamadı şu an topallıyarak yürüyor aşırı sancıları oluyor ve araştırdıgım kadarı ile siyatik sinir zedelenmesi olmuş. Babam şu durumda ne yapabilir agrısının hafiflemesi için ayrıca gün boyu ayakta calışıyor .tesekkürler şimdiden

1 cevap
Cevaplar (1)

Bu konuda önce NRŞ ve sonra da FTR Dr iuna muayene olmanızı öenririm.

20 Ağustos 2015 15:02