ze
Soru Sahibi
8 Ocak 2016 03:10

idrar yolundaki daralma +tas

Merhaba , İdrara sık sık çıkmaya başlamıştı daha snra özel hastaneye gittim ve ultrason ve idrar tahlili yaptı 2-3 snra hiç yapamadm ve hemen tekrar hastaneye ggttm sonda takmayi denedilrr ve takamadilar hemen göbek altından sonda taktılar daha snra idrarr yolunda taş olduğunu ve idrar yolunun tıkadığıni soyledi ve hemen ameliyat olmamı söylediler hemen ameliyat oldum ve fakat ameliyat başarısız olmuştu idrar yolundaki damar dar olduğu icinn . kalın lazerle girmişler... Ve2hafta dnlenip tekrardan ameliyat olmamı söylediler bende hemen başka hastaneye gttm ve durumu anlattm daha hemn ilaçlı film çektiler ve ciidi anlamda bir darlık olduğunu söylediler. Ve ameliyat dediler daha önce ameliyat oldm için dinlenme mi söylediler ve 2hafta snra ameliyat oldum ameliyat başarılı olmuştu idrar yolundaki taşı mesaneye itip damari biraz genislettiklerini soyledilrpenisten sonda taktılar 2haftadir sonda takilii.. 1-Sonda takıldığı için idrar yolundaki damar genislermi 2-sondadan arada sızınti yapiiyoo bunun nedeni nedir. 3-sondayi cikartirrken cokk aci oluyomu 4-sonda ciktiktan sonra idrar kacirma oluyomu Cevaplariniz icin cok tesekkuur ederim iyi calismalar.

2 cevap
Cevaplar (2)

Sonda şu anda gerekli ve faydalıdır. Kolayca çıkartılır. Sonra her şey düzelir, endişe etmeyin.

8 Ocak 2016 09:24
ze
Soru Sahibi

Peki arada penis ağrı yapiyo ve sondanın yanindan idrar ve kan sızıyor bunun nededi nedir acaba. Tesekkurlerr

9 Ocak 2016 02:38

Olabilir, endişe etmeyin.

9 Ocak 2016 09:55