pe
Soru Sahibi
10 Ekim 2015 10:44

Idrar kacirma

Hocam iyi günler benim 18 yaşında kızım var birkaç gündür ıdrariniı kaçırıyor doktora gittik sonuç şöyle..mesane kapasitesi VE duvar kalınlığı normal olup,lumende patolojik lezyon saptanmamistir.postvoiding rezidü 290 cc öldürmüştür. (Iki kere miksiyon sonrasi)viking öncesi 1250 cc mevcut idi.hocam kızım sürekli ağlıyor doktor hergun sonda takılmasını söyledi urodinomi testi yaptirmamixi söyledi hocam en kötüsü ne olabilir bobreklerdede sorun olurmu..idrar testi degerleri normal cikti.teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçici bir soruna benziyor. Mutlaka muayene edip bu donemi en sağlıklı bir şekilde atlatmak gerekir. Gecmiş olsun

10 Ekim 2015 11:06