ka
Soru Sahibi
6 Ocak 2016 12:46

İcon teknolojisi D2 seviye çürük

Merhaba hocam ben 16 yaşındayım 2 sorumu sormak istiyorum iconla ilgili inşallah cevaplarsınız benim küçük azı dişlerimde 3 yıldır siyah çürüğe benzer renklenmeler oluyor özellikle küçük azı dişimin aralarında büyük azıyla küçük azının ortasında bayağıda büyük geniş siyah diş hekimine gösterdim geçen yıl çürük başlangıcı olduğunu ifade etti bu sene ise dolgu yaptırmak istemediğim için iconu keşfettim sizin sayenizde acaba bende yaptırabilirmiyim d2 derecede çürük var ama sık sık ağrı yapmıyor arada şeker çikolatayla temas edince tamamen düzelip onarılırmı ve dişçiye gidip yaptırana kadar gc tooth mousse kullanmayı düşünüyorum tavsiyeleriniz nelerdir lütfen beni aydınlatırmısınız durduk yere ağrım olmuyor kliğinizde acaba icon uygulanıyormu bu akşam geleyim bekletmeden

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, D2 seviyesindeki bir çürüğün İcon ile tedavisi mümkün değildir. Çürüğün temizlenip dolgu ile tedavi edilmesi gerekir. Detaylı bilgi için sizi muayeneye bekliyoruz.

12 Ocak 2016 12:49