AS
Soru Sahibi
11 Ocak 2016 13:10

Diş asinmasi

Hocam merabalar. Benim dislerimde aşırı derecede aşınma ve sararma mevcut. 1 yaşında bebeğim var halen emziriyorum. Emzirdigim için bişey yapılamaz diye erteledim ama gittikçe kotulesti. Google dan örnek olarak buldum.şu şekilde; https://www.google.com.tr/search?q=dis+asinmasi&client=ms-android-samsung&prmd=imvn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjY5Orf15fKAhUpnnIKHZLhDBwQ_AUIBygB&biw=360&bih=559&dpr=2#imgrc=AiYAZ24Yl9D6iM%3A Bu sekilde oldu dislerim. Nasıl bir tedavi yapılır yada emzirdigim için beklemelimiyim. Cok teşekkür ederim şimdiden.kolay gelsin. .

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, emzirmeniz tedavi sorun teşkil etmiyor. Dişlerinizin aşınmanın şiddetine göre kaplanması veya dolgu yapılması gerekebilir.

12 Ocak 2016 12:57