ŞS
Soru Sahibi
15 Ocak 2017 15:32

Hormon fazlalığı

Merhabalar kolay gelsin. 21 Yaşındayım ve geçtiğimiz haftalarda sertleşme ve erken boşalma sorunum yüzünden ürolojiye gitmeye karar verdim ve gittim. Doktor muayenesinden sonra kan tahlili yaptırmam gerekti tahlil yaptırdım. Sonuçları almaya gittiğimde ise doktor testosteron fazlalığı olduğu için erken boşalma problemim olduğunu söyledi ve Priligy diye bir ilaç yazdı ve ilişkiye girmeden 2 saat öncesinde kullanmam gerektiğini söyledi. Hormon fazlalığım var ise bu ileride bana daha büyük sorunlar açmaz mı bunu merak ediyorum , ilaç kullanımıyla normale düşecek birşey değil mi bunu bilmediğim ve merak ettiğim için yazma gereği duydum yardımcı olursanız sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Hormon sonuclari ile ilgili degil Ilactan fayda gorursunuz Hormon sorun olmaz

18 Ocak 2017 18:41