AS
Soru Sahibi
22 Ocak 2018 23:27

hormon bozukluğu

Merhaba hocam 20 yaşındayım ve bana 2 yıl önce hormon bozukluğu teşhisi konuldu kıllanma ve adet bozukluğu vardı prolaktin çok az fazla çıktı ama doktor bu kadarcıktan bişey olmaz ilaç vermeme gerek yok dedi. Aynı zamanda migrenim de var bu yüzden kadın doğum hapıda vermedi. Şu anda adetim düzenli ama kıllanma hala var lazer epilasyon yaptırıyorum ama işe yaramıyor bunun bir çaresi yok mu? Ve ne zaman tekrar test yaptırmalıyım belirli bir zamanı var mı acaba?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ramazan Sarı
Dahiliye - İç Hastalıkları , Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları

Kıllanma artışının sebebinin bulunması ve ona uygun tedavi verilmesi gerekir. geçmiş olsun

1 Mart 2018 15:05