in
Soru Sahibi
30 Haziran 2014 20:45

HOCAM

HOCAM MRB ADET BİTİMİNDE 2 GÜN SONRA (6 GÜN SÜRÜYOR) SÜRTÜNME İLE BİR ŞEYLER YAŞANDI.ARDINDAN 44 SAAT SONRA NORLEVO KULLANDIK 7 GÜN SONRA 6 GÜN SÜREN BİR KANAMA OLDU İLİŞKİDEN 15 GÜN 22 SAAT SONRA BETA HCG YAPTIRDIK 0.100 ÇIKTI 40 GÜN SONRA DA İDRARDA GEBELİK TESTİ YAPTIK 2 TANE ONLARDA TEK ÇİZGİ ÇIKTI RİSK KALMAMIŞTIR DMİ HOCAM TEŞEKKÜR EDERİM.

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Erkut Harmancılar
Kadın Hastalıkları ve Doğum

anlattıklarınızdan gebelik olmadığı anlaşılıyor

1 Temmuz 2014 09:41
in
Soru Sahibi

hocam ilişkiden 15 gün 22 saat sonra yapılan beta hcg yeterlidir dimi bu son soruydu çok tşk ederim.

1 Temmuz 2014 17:09
Op. Dr. Erkut Harmancılar
Kadın Hastalıkları ve Doğum

evet kesinlikle yeterli bir süredir 15 gün..eğer gebelik başlamış olsaydı muhakkak yüksek sonuç çıkardı

1 Temmuz 2014 17:33