fN
Soru Sahibi
11 Aralık 2015 14:44

hocam yardımcı olurmusunuz

merhaba hocam benim adet düzensizliğim var bi hafta oynayabiliyor bazense bi ay hiç gelmiyor en son adetimi 8 kasımda oldum 5 aralıkta acık renk lekenmem oldu ertesi günü normal bir kanamam oldu aynı gün kesildi bir gün sonra hafif lekelenme oldu kanverengimsi .. yeni evliyim ve korunmuyoruz bunun gebelikle bir ilgisi olabilirmi..yoksa bu adetmiydi ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Kutlugül Yüksel
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Hem adet düzensizliği hem de bu tür kanamalarınızın nedeni için muayene ve ultrason yapılması ve doktorunuzun uygun göreceği smear-hormon-lab tetkiklerinin vs yapılması gerekir. Hoşçakalın

12 Aralık 2015 12:35