km
Soru Sahibi
11 Haziran 2016 20:11

hocam yardım

hocam iyi akşamlar ben 6hafta önce ilişkiye girdim 4ay önce test yaptırmıştım anti hiv 2.8di 3gun önce yaptırdım 5.8 çıktı sonra yüksek buldum ondan sonraki gün yaptırdım 3.8 çıktı hocam bu normalmi bide hiv virus olsa belirtiler nezeman başlar 3gündür bacakllarıma agrı giriyo saygılar

1 cevap
Cevaplar (1)

test sonucunuzun normal sonuç aralığına bakmak lazım testlerden teste değişir. negatif veya normal sınırlarda ise sorun yoktur. ayrıca hıv virüsü kendisi bulgu vermez. aids hastalığı olduktan yıllar sonra bahsettiğiniz bulgular ortaya çıkar. tekrar ediyorum yıllar sonra. endişelenmenize gerek yoktur. test normal aralığına bakmanızı öneririm saygılarımla

11 Haziran 2016 21:24