DN
Soru Sahibi
15 Ağustos 2011 21:10

hocam kolay gelsin kbb ye gittim kulağımda bir aniden kulakta sabun kalırda

hocam kolay gelsin kbb ye gittim kulağımda bir aniden kulakta sabun kalırda haşırtı ses olur rahatsız ediyor beni kbb uzman hocam çene çerrahisine görüşün dedi çenemi her hareket ettiğimde hışırtı ses beni aşırı rahatsız ederek diğer sesleri de algılamama söz konusu oluyor kulak alakalı tetkikler normal çıktı antibiyodik verdi geçti gibi ama belli müddet sonra devam etti başka bi problem var muhtelemen sol kulağımda oluyor çenemi her hareket ettiğimde ses geliyor nedeni ne zaten van a gelerek muayene olamk istiyorum muş hasköyde memurum izin olduğumda geleceğim cvb nızı bekliyorumm inş sıkıntılı bir şey değildir ??

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Başışeren Oral
Diş Hekimi , Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

ŞİKAYETLERİNİZE GÖRE TME DEDİĞİMİZ ÇENE EKLEMİNİZDE BİR RAHATSIZLIĞINIZ SÖZ KONUSU. ESAS TEŞHİS TME MR İNCELEMESİ İLE TESPİT EDİLEBİR. KBB UZMANI DA İSTEK YAPABİLİR, SONUCUNA GÖRE TEDAVİ PLANLAMANIZ YAPILMALIDIR.

16 Ağustos 2011 00:56