AY
Soru Sahibi
18 Mayıs 2024 08:10

Hocam iyi günler

Ben 16 yasindayken minoksa başladım kullanırken de doz moz umrumda değildi kafaya sıkıyordum 10 fıs 1 seneden fazla kullanmış oluyorum gecen penisimde uyuşukluk hissettim sınav senesidir diye umursamadım ama orası bı et parçası gibi hissislesti eskiye göre kuculdu testis penis çok kötü hissediyorum sertleşme sıkıntısı da var kafam allak bullak oldu Allah için yardım edin dışardan hormon mu almalıyım erken yaşta kullanmak hormonlar daha düzene oturmadığı için sıkıntiymis.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Sorularınızı detaylandırmak ve bazı tetkikler yapmak için bir muayenede görmekte fayda var. Mesajda yardımcı olunabilinecek kadar basit ve kolay değil maalesef.

19 Mayıs 2024 23:43