ga
Soru Sahibi
3 Şubat 2016 21:33

hiyatal herni hakkinda

Hocam cektirmiş oldugum toraks yrbt sonucunda alt posterior mediastende hiyatal herniyi düsündüren görünüm mevcuttur yaziyor ne anlama gelmektedir hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Bülent Menteş
Genel Cerrahi , Proktoloji

Yurtdışında olduğum için zamanında yanıt veremedim; özür diliyorum. Soru ve yanıtı zamanaşımına uğradı. Umarım sorun hallolmuştur. Halen ilgilenmemi istiyorsanız lütfen tekrar soru gönderir misiniz? Ya da Youtube Bülent Menteş üzerinden konuyla ilgili kısa videolarımı izleyin lütfen. Sevgiler, Prof. Dr. B. Bülent Menteş (*** *** ** (ofis) (*** *** ** (sekreter mobil tel)

12 Mart 2016 11:12