GM
Soru Sahibi
14 Kasım 2017 01:36

hematoloji

Hocam oğlum 9 yaşında hematoloji bölüme 2012 gidiyor du boynunda 6mmlenf vardı parça alınacak ti korktum goturmedim iki hafta önce götürdüm 20 ×5 mm olmuş WBC 10.5 semitaniyon 21 korkulacak birsey varmıdır tekrar hematoloji yonledirildik

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Murat Elli
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Hematolojisi

bu boyuttaki lenf bezeleri genellikle reaktif niteliklidir. Ancak kesin olarak bir çocuk hekimine başvurulmalıdır.

19 Kasım 2017 23:42