ye
Soru Sahibi
1 Aralık 2017 18:21

Hava açlığı

Merhaba hocam. Benim burnumda hafif derecede kemik eğriliği var bunun için iyi bir kbb doktoruna muayne oldum.Bazen esneyerek veya iç çekerek nefes alıyorum. Yani nefes açlığım var. Sinüzit, geniz eti, polip yok, bu kemik eğriliği ile hafif burun eti seni bu kadar rahatsız etmemesi lazım dedi. Kalbe göğüse git dedi. Göğüs hastalıklarına gittim. Solunum testi, akciğer grafisi, kan testi, alerji testi istedi hepsi normal çıktı. 2 farklı kalp doktoruna gittim. Elektrokardiyografikle kalbime baktılar. Kalbimde sorun yokmuş, normal çıktı. Hatta holterde taktılar normal çıktı. Dahiliyeye gittim. Karaciğer, böbrek, pankreas, dalak normal çıktı. Şeker hastalığına baktırdım şeker de yok. Hocam şikayetlerim 3-4 yıldan beri sürüyor. Bu saydığım branşlara gideli 3 ay bile geçmedi. Hocam bu nefes açlığım neden oluyor bazen geçer gibi oluyor bazen artıyor bazen hafifliyor. Psikolojik olabilr mi acaba? Ya da başka branşa gitmeme gerek var mı? Böyle yaşamaktan bıktım hocam sosyal hayatım çok etkiliyo bu durum.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Oğuzhan Oğuz
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Merhaba. İsterseniz KBB doktorunuzla tekrar görüşebilirsiniz. Geçmiş olsun.

8 Aralık 2017 22:35