ÖD
Soru Sahibi
24 Ocak 2012 10:13

hasta oğlum

merhaba hocam benim 6 aylık oğlum var gripti peditus mukonex burun damlası kullandık bugün 6.günümüz ama şimdide balgamlı öksürük başladı dün gece ateşlendi acile götürdük sadece mukonex kullanın dediler sizce yeterli bir tedavimidir öksürüğü balgamlı şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Suat Erkmen
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Deniz hanım, öksürük ile birlikte hırıltıda varmı? ve daha önce hırıltılı öksürüğü oldu mu?

24 Ocak 2012 14:26