SH
Soru Sahibi
18 Haziran 2017 02:23

Hamile midir değil midir ?

Hocam eşimle üzerimizde sadece iç çamaşırı vardı ve yumurtlama günündeydi. Sürtünme ile birlikte olduk ve boşalma olmadı. Hamile kalma durumu var mıdır ?

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Uzay Yıldırım
Kadın Hastalıkları ve Doğum

hayır olmaz...

18 Haziran 2017 05:06
SH
Soru Sahibi

Hocam adetten hemen sonra birlikteliğimiz olmuştu. Hemen sonra derken 3 Haziran adetin başlangıç tarihiydi ve 9 unda bitmişti. 10 ununda ve 11 inde birlikteliğimiz oldu ama boşalma olmadı. Bildiğimize göre adetten sonra yumurta olmadığı için hamile kalmak zordur. Siz ne düşünüyorsunuz ?

19 Haziran 2017 00:35
Op. Dr. Uzay Yıldırım
Kadın Hastalıkları ve Doğum

bu soruyu cevapladığımı düşünüyorum...

19 Haziran 2017 06:18