OP
Soru Sahibi
17 Şubat 2017 08:09

Hamile kalabilirmiyim

Merhaba hocam ben 19 yasndaym. 11 aylik evliyim. Cocuk istiyoruz. Adetlerim düzenszdi pcos var dedi doktor cycloprogynova verdi bn kullanırken 3. Günü adet oldum doktora adetim in 2.Günü gittim ultrasonda yumurtalarım çalışıyor dedi . . Bu ilac hamileligi engelliyormu yani bu ilacı kullanırken ilişkiye girerken hamile kalinabiliyormu . . Ve aynı günü test yaptirdm. . Sonclarm ::estradiol E2:136,4 FSH:4,43 LH:6,53 Prolaktin:14,35 TSH:1,85 . Sonçlarm ii mi hamile kalinabilirmi . Hamilelik zor dedi doktor lütfen yardım edin psikolojim bozuluyor artık düşünmekten

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Uzay Yıldırım
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Pınar hanım siz muayene etmeden bir yorum yapmam uygun olmaz Geçmiş olsun...

19 Şubat 2017 11:33