ÖG
Soru Sahibi
4 Ocak 2016 20:37

Gummy smile

Merhaba, güldüğüm zaman üst diş etlerim görünüyor ve bu beni çok rahatsız ediyor. Bunun için nasıl bir tedavi uygulanabilir? Ağrılı mıdır ve ücretini öğrenebilir miyim ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Berna Dinçer Kırbıyık
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

Gülizar hanım, diş etlerinin görünme miktarına göre tedavi seçenekleri değişmektedir. Bazen basit dişeti cerrahisi ile halledilebilen bu durum bazen sadece çene cerrahisi ile giderilebilir. Lütfen muayene olunuz. Geçmiş olsun.

8 Ocak 2016 18:18