aa
Soru Sahibi
29 Ekim 2015 15:24

Göz ve Baş Ağrısı

Merhabalar hocam, Ben 2 senedir göz agrısı çekiyorum. Son 1 yılda çok arttı ayrıca halsizlik, yorgunluk , sürekli uyuma hali oluyordu. Geçtiğimiz haziran ayında doktora gittim. Bana hipotiroid ve b12 vitamin eksiliği teşhisi koydu. Ayrıca antideprasan yazdı. Aynı zamanda ikamet ettigim Aydın ilinde prof. dr.'a gittim ve göz migreni var sende dedi. Dideral ve Sibelium yazdı. Atak anı için IMigren yazdı. Şu an düzenli olarak igne vuruluyordum b12 için ve hiptiroid hapı kullanıyorum. Dideral kullanmaya da devam ediyorum. Ama agrılarım hiç geçmiyor. Halsizlik uyku halim gibi diğer belirtiler düzeldiysede . Başımdaki uyuşmalar , ağrı ve göz ağrılarım geçmiyor. Kafayı yemek üzereyim. En son bir daha gittim doktora MR çekilde göz etrafıma temiz çıktı. Şimdi napmalıyım bilmiyorum. Bana yardım edebilir misiniz? Çok teşekkür ederim hocam vakit ayrıdığınız için. Saygılarımla.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Mustafa Ertaş
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Migren tedavi olan bir hastalık özellikle aualı migren. Fakat tedavisi (auralı migrenin) biraz özellik gerektiriyor. Dilerseniz sizi göreyim (*** *** **) ve ona göre uygun tedavi başlayalım

26 Kasım 2015 07:16